חוגים לתינוקות

חוגים לתינוקותמגיל לידה עד גיל שנה, התינוק מתפתח באופן המשמעותי והמהיר ביותר. ממצב של תנועה בסיסית בגיל הלידה, למצב של הליכה ועצמאות מוטורית בסביבות גיל שנה.

המעבר ממצב של תנועה בסיסית לזחילה ולהליכה, וממצב של חוסר אונים למצב של עצמאות מוטורית הינו תהליך משמעותי בבניית הביטחון העצמי של התינוק.

בחממה של מרכז ניצנים מתקיימות מגוון סדנאות וחוגים לתינוקות מגיל לידה עד שנה. הסדנאות מיועדות להורים המעוניינים לקחת חלק פעיל ולחוות את תהליכי ההתפתחות שחלים על תינוקם, לחזק את הקשר בין ההורה לתינוק ולחוות את שלבי התפתחות התינוק ומעבר התינוק לחיים עצמאיים.

הסדנאות מתקיימות בהנחיית מדריכות מקצועיות ובעלות ניסיון רב, בסטודיו של מרכז ניצנים שהוא מקום חדיש,נעים,מזמין, ביתי ומשפחתי .

בנוסף לחוגים ולסדנאות מתקיימות פעילויות נוספות לרווחת ההורה כגון: טיפת חלב אישית,יעוץ הנקה פרטני,הדרכה בנושא שינה ועוד…

חוג תנועה לגיל הרך

שכלול מיומנויות מוטוריות, שווי משקל, מרחב, קואורדינציה, חיזוק חגורת כתפיים ועוד…בלווי שירים, דקלומים, מוסיקה ומגוון אביזרים.

חוג בייבי יוגה

בחממה שלנו בייבי יוגה מהווה חלק ממפגשי ההמשך של סדנת העיסוי. במהלך החוג מתחילים עם תרגילי עיסוי ובהמשך מלמדים את ההורה להשתמש בקול כגורם מרגיע (שירת מנטרות) ועוברים גם ללימוד תרגילי הרפיה שונים.

חוג מגע וצליל

מפגשים לפיתוח התקשורת המוסיקלית בין האם והתינוק תוך כדי מגע, קשר עין, ותנועה בשילוב דקלומים מקוריים ושירה, הפקת קולות וצלילים, שימוש בכלים טבעיים, ריקוד משותף ומעגל אמהות. התכנית מבוססת על שיטת ח.מ.ל וגורדון במשולב.